• Dostawa lub odbiór osobisty

IV. Realizacja zamówienia

  1. Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
  2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost oraz Pocztex.
  3. Termin realizacji dostawy na terenie Polski wynosi 24 h roboczych licząc od zaksięgowania pieniędzy na koncie, z zastrzeżeniem sytuacji, w której przy odbiorze osobistym Klient uiszcza cenę przy pobraniu.
  4. Termin dostawy określony w powyższym punkcie może zostać niezachowany w przypadku wystąpienia po nadaniu przesyłki do przewozu okoliczności wywołanych winą przewoźnika, winą Klienta albo o charakterze siły wyższej.
  5. W przypadku nieobecności Klienta lub osoby upoważnionej do odbioru towaru w miejscu wydania przesyłki, w czasie pierwszej podjętej przez przewoźnika próby doręczenia towaru, termin dostarczenia towaru uważa się za zachowany w sytuacji awizowania przez przewoźnika przesyłki.
  6. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail.
  7. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego uszkodzenia przesyłki, zaleca się sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera oraz niezwłoczne poinformowanie o tym sklepu StyLove Maluchy
  8. Wymiana zakupionego towaru jest możliwa na koszt klienta po uprzednim uzgodnieniu warunków ze sklepem.
  9. Wysyłamy towar za granicę. W tej sytuacji cennik wysyłek ustalany jest indywidualnie i wksazany jest kontakt mailowy ze sklepem.
  10. Odbiory osobiste odbywają się po godzinie 17:00, po wcześniejszym ustaleniu pod numerem telefonu 609845824.